top of page

Zmień swój wewnętrzny świat i zobacz, jak zmienia się Twój świat zewnętrzny

RTT i Coaching: Znany cytat

Co to jest RTT®?
(Rapid Transformational Therapy®)

RTT® to wyjątkowa, nowoczesna terapia hybrydowa, która łączy to co 

najlepsze w hipnoterapii z unikalnymi metodami pracy z umysłem. 


W RTT® pracujemy z umysłem podświadomym. U dorosłego człowieka to właśnie ta część umysłu kieruje średnio ponad 95% myśli, decyzji, zachowań. Dlatego zmiana kierowana tylko przez umysł świadomy - siłą woli, logicznym myśleniem  - ma swoje zdecydowane ograniczenia. 


Dzięki uaktywnieniu podświadomości, które uzyskujemy poprzez hipnozę, RTT® daje szybkie i trwałe uwolnienie się od ograniczających przekonań i nawyków (już w 1 do 3 sesji!), aby móc skutecznie i znacząco poprawić jakość życia. 

W wielu problemach nawet 1 sesja RTT® wystarcza, aby dokonać głębokiej transformacji. 


Autorką metody RTT® jest Marisa Peer – wielokrotnie nagradzana terapeutka brytyjska, autorka wielu publikacji, trener pionierskich metod opartych na hipnoterapii.

Marisa stworzyła swoją metodę w oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie pracy z klientami. Fundamentem jej pracy było przekonanie, że nie potrzebujemy długich lat, aby zrozumieć i zmieniać procesy kierujące działaniem naszego umysłu. Marisa poszukiwała narzędzi, które w prosty, praktyczny i efektywny sposób zapewnią szybką i trwałą zmianę.


Jako Terapeuta RTT® jestem wyposażona w szereg narzędzi i technik, które pomagają Ci: 

- skutecznie komunikować się z Twoją podświadomością

- docierać do blokad, które tam się znajdują oraz je uwalniać

- wzmacniać i utrwalać nowe nawyki myślowe oraz zachowania

untitled-10.JPG
RTT i Coaching: Usługi
RTT i Coaching: Pro Gallery

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

RTT i Coaching: Witaj

Ciepłe słowa Klientów

Relacje

Do Gosi trafiłam po rozstaniu. Cierpiałam i szukałam sposobu na ulżenie sobie. W ciągu ostatniego roku wiele rzeczy zrozumiałam, byłam w psychoterapii, ale cały czas brakowało mi tej stabilności poczucia własnej wartości. Raz byłam na szczycie, żeby chwilę później zejść w dolinę. Na sesji przepracowałyśmy moje schematy związków, jakie miałam zakorzenione w umyśle, które oczywiście miały też wpływ na moje poczucie własnej wartości i to, jakich mężczyzn przyciągałam. Dotarłyśmy również do przyczyny moich ciągłych stanów smutku, które przychodziły bez wyraźnego powodu. To było głębokie, transformujące doświadczenie, kiedy poczułam ogromną moc mojego umysłu i intuicji - mam namacalny dowód na to, że wszystkie odpowiedzi są we mnie. Gosia pięknie wyciągnęła je na powierzchnię. Dostałam znacznie więcej niż się spodziewałam. Oczekiwałam, że przejdę żałobę po rozstaniu w łatwiejszy sposób, a ostatecznie zrozumiałam głęboki sens tego, co się wydarzyło i po co to było - zarówno związku, jak i rozstania. Rozjaśniło mi się tak wiele problematycznych obszarów życia, poczułam uwalniającą odpowiedzialność za swoje życie - ja w końcu zobaczyłam, pierwszy raz w życiu tak prawdziwie, że nie muszę pytać nikogo o zgodę, że nie muszę czekać na nikogo, żeby dał mi szczęście. Ja to wszystko już mam w sobie i mogę sobie dać, zaczęłam działać z kompletnie innego poziomu - samoakceptacji, miłości do siebie, zaufania, poczucia mocy. To zmienia absolutnie wszystko.

Asia

Kontrola gniewu

„Czuję się świetnie. Momenty przypadkowego gniewu praktycznie minęły (podczas jedynego użyłem metody z nagrania), mam więcej energii do codziennych prostych rzeczy, poprawiło mi się samopoczucie. Słucham nagrania codziennie, zwykle przed snem.

Musze przyznać RTT przerosło moje oczekiwania.

Dziękuje bardzo za możliwość poprawienia siebie samego” 

Wojtek

Stagnacja / odkładanie

Dotarłam do takiego miejsca w życiu, kiedy nie wiedziałam, jak ruszyć z miejsca i co dalej robić.

Byłam niezadowolona i sfrustrowana. Chciałam wprowadzić zmiany, ale nie wiedziałam jak. Blokował mnie strach i brak wiary we własne możliwości.

Wtedy właśnie znalazłam Gosię.

Od razu po rozmowie wstępnej wiedziałam, że trafiłam na właściwą osobę. 

Gosia swoim entuzjazmem i profesjonalizmem obudziła we mnie nadzieję, że moje życie może się zmienić na lepsze.

Sesja RTT była bardzo głębokim przeżyciem. Gosia przeprowadziła mnie przez nią bardzo profesjonalnie z wielkim zrozumieniem, abym mogła wyciągnąć z niej jak najwięcej korzyści.

Po sesji otrzymałam nagranie, które było lekarstwem na moją zbolałą duszę. Podczas słuchania moja podświadomość zapisywała nowe, korzystne dla mnie przekonania, a ja czułam, że rosną mi skrzydła. 

Podczas całego procesu transformacji oraz sesji coachingowych Gosia była bardzo oddana swojej pracy, nauczyła mnie wielu narzędzi, które mogę wykorzystywać w codziennej pracy nad sobą.

Całej transformacji towarzyszyła przyjazna i bardzo życzliwa atmosfera.

Dziś wiem, że zdecydowanie warto było skorzystać z RTT oferowanej przez Gosię.

Czuję teraz więcej radości, pozbyłam się strachu oraz blokujących mnie przekonań. 

Odzyskałam wiarę w siebie i swoje możliwości.

Moje życie zmieniło się zdecydowanie na lepsze, a ja z wielkim optymizmem patrzę w przyszłość.

Dorota

Relacje

"O terapii RTT usłyszałam spory czas temu po przeczytaniu jednej z książek twórczyni tego systemu – Marisy Peer. Na samą terapię zdecydowałam się, ponieważ od wielu lat zmagałam się z poczuciem zaniżonej samooceny, która objawiała się przede wszystkim w nieudanych relacjach miłosnych. Ponieważ byłam świadoma mojego problemu i potencjalnych jego źródeł, szukałam rozwiązania, które będzie przede wszystkim szybkie i skuteczne. Nigdy wcześniej nie poddałam się klasycznej terapii ani tym bardziej hipnoterapii, dlatego fakt, że Gosia jest osobą bardzo kompetentną i godną zaufania spowodował, że podjęłam się wyzwania.

Sama sesja RTT była dla mnie bardzo emocjonalna, ponieważ musiałam wrócić do nieprzyjemnych wspomnień z dzieciństwa, ale już wtedy poczułam się jakby lżej. Obecnie minął miesiąc od mojej sesji i codziennego słuchania nagrania-medytacji. Codziennie czuję subtelną, lecz trwałą zmianę i sama jestem zaskoczona, gdy „łapię się” na innym, zupełnie pozytywnym podejściu do samej siebie. Moje stare, negatywne schematy myślenia o sobie i o miłości tak jakby oddalają się ode mnie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i polecam sesję z Gosią każdemu kto szuka impetu do pozytywnej zmiany w swoim życiu w ciepłej i bezpiecznej atmosferze."

Magda

Poczucie własnej wartości

Tak szczerze to do końca, do momentu sesji nie byłam przekonana - czary XXI wieku:))) ale te czary działają cuda:))) niestety nie było grzmotu, błyskawicy z jasnego nieba i nagłej zmiany, ale zmiana się dokonuje - jestem pewniejsza siebie, spokojniejsza, podejmuję te same decyzje, ale się nie miotam, wiem, że robię słusznie, robię to w co wierzę... dbam o siebie, schudłam, z łatwością dążę do tego co uważam za słuszne, nie boję się... zdecydowanie bardziej lubię siebie i wiem, że jestem tego "lubienia" warta.... Naprawdę, szacun i dzięki Gosia:)))

Dodatkową wartością jest praca z Gosią - świetna energia, spokój i merytoryczność sprawiają, że człowiek wierzy, czuje się bezpieczny i zaopiekowany. Ze szczerego serca polecam,


Update po kilku miesiącach:

Zmiana, która we mnie zaszła?

hmmm... zdecydowanie bardziej się akceptuje, dokładnie taka jaka jestem choć nie akceptuje się w 100% ale to chyba znaczy, że mam nad czym pracować i ze mogę się rozwinąć... łatwiej mi wyrazić swoje zdania, nie przejmuje się tak bardzo opinią innych, jestem bardziej świadoma siebie, swoich myśli i tego, jaki mają na mnie wpływ wiec mogę choć próbować nad tym pracować... Praca, którą z Tobą wykonałam przeniosła mnie na wyższy poziom, pozwoliła pewne rzeczy, schematy zrozumieć a jak rozumiesz czy nawet zauważasz to już masz jakąś władzę w ręce... władzę która pozwala Ci pracować nad sobą, rozumieć co się dzieje... dla mnie - bezcenne... To co się dzieje nie zawsze jest różowe, nie zawsze łatwe i często boli ale lubię to - tak hartuje sie stal:)) dla mnie nasze spotkanie i wspólna praca była przełomem... mnóstwo przede mną ale to jest fajniejsze mnóstwo niż to, które za mną:) dzieki:))

Ola

Kompulsywne jedzenie

"Zjawisko okropne, nad którym człowiek niby powinien panować a nie umie :( Sięganie po cokolwiek : cukierki, słodycze, nutellę, czekoladki, lody, a gdy się już pozbędziesz wszystkich słodyczy z domu i przestaniesz kupować, nawet dla dzieci, krok dalej: rodzynki, owoce suszone, płatki (najlepiej słodkie i kakaowe). Aż zapas się skończy albo niemal nie można się ruszyć… Potem patrzysz na wage, jak za dużo - 2-3 tygodnie reżimu i od nowa...

Wielokrotne rozmowy z psychologami prowadzące do nikąd - bo albo się tematem nie zajmują, albo przestrzegają, że temat trudny i na wyzwolenie trzeba długo, długo poczekać.   Nie wierzyłam w RTT, bo już kiedyś próbowałam rzucić palenie przy pomocy hipnozy - bez skutku… ale czemu nie spróbować jeśli nic nie tracę? Najpierw szczera rozmowa o problemie, potem sesja, a potem bardzo przyjemne 25 minut dziennie relaksu z nagraniem. Od sesji minęło już 3 miesiące, nagrania słuchałam ponad miesiąc i chyba mogę powiedzieć, że problem minął. Już po sesji zdarzyły mi się 2 lub trzy incydenty, ale na znacznie mniejszą skalę (nie 5 miseczek tylko jedna :) A od ponad miesiąca nic! Chyba jestem wolna:-)"

Joanna

Niskie poczucie własnej wartości

Podczas wstępnej rozmowy z Gosią użyłam stwierdzenia: „mam zbetonowane buty”, taka wańka wstańka, dużo ruchów, a ciągle w tym samym miejscu....

Upłynął miesiąc od terapii RTT, czuję, że jestem w drodze, problem był dobrze zdefiniowany i został przepracowany podczas jednej sesji. To było walnięcie w oporny beton! Niesamowite jak ta metoda zmienia nasz tok myślenia. To jest transformacja! 

Otrzymane nagranie odsłuchuję nadal rano po przebudzeniu oraz przed pójściem spać.

Odczuwam ogromną wdzięczność w stosunku do Gosi i do siebie za tak dobrze wykorzystane godziny pracy, które przynoszą namacalne efekty, zaczynam nowe życie, a czekałam na ten moment wiele lat...

DZIĘKUJĘ

Monika

RTT i Coaching: Opinie

Porozmawiajmy
jak mogę Ci pomóc

Umów się na bezpłatną 30-minutową konsultację

RTT i Coaching: Tytuł
bottom of page