Zmień swój wewnętrzny świat i zobacz, jak zmienia się Twój świat zewnętrzny.

 

Co to jest RTT?
(Rapid Transformational Therapy™)

RTT to wyjątkowa, nowoczesna terapia hybrydowa, która łączy to co 

najlepsze w hipnoterapii z unikalnymi metodami pracy z umysłem. 


W RTT pracujemy z umysłem podświadomym. U dorosłego człowieka to właśnie ta część umysłu kieruje średnio ponad 95% myśli, decyzji, zachowań. Dlatego zmiana kierowana tylko przez umysł świadomy - siłą woli, logicznym myśleniem  - ma swoje zdecydowane ograniczenia. 


Dzięki uaktywnieniu podświadomości, które uzyskujemy poprzez hipnozę, RTT daje szybkie i trwałe uwolnienie się od ograniczających przekonań i nawyków (już w 1 do 3 sesji!!!), aby móc skutecznie i znacząco poprawić jakość życia. 

W wielu problemach nawet 1 sesja RTT wystarcza, aby dokonać głębokiej transformacji. 


Autorką metody RTT jest Marisa Peer – wielokrotnie nagradzana terapeutka brytyjska, autorka wielu publikacji, trener pionierskich metod opartych na hipnoterapii.

Marisa stworzyła swoją metodę w oparciu o ponad 30-letnie doświadczenie pracy z klientami. Fundamentem jej pracy było przekonanie, że nie potrzebujemy długich lat, aby zrozumieć i zmieniać procesy kierujące działaniem naszego umysłu. Marisa poszukiwała narzędzi, które w prosty, praktyczny i efektywny sposób zapewnią szybką i trwałą zmianę.


Jako Terapeuta RTT jestem wyposażona w szereg narzędzi i technik, które pomagają Ci: 

- skutecznie komunikować się z Twoją podświadomością

- docierać do blokad, które tam się znajdują oraz je uwalniać

- wzmacniać i utrwalać nowe nawyki myślowe oraz zachowania

 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Ciepłe słowa Klientów

Relacje

"O terapii RTT usłyszałam spory czas temu po przeczytaniu jednej z książek twórczyni tego systemu – Marisy Peer. Na samą terapię zdecydowałam się, ponieważ od wielu lat zmagałam się z poczuciem zaniżonej samooceny, która objawiała się przede wszystkim w nieudanych relacjach miłosnych. Ponieważ byłam świadoma mojego problemu i potencjalnych jego źródeł, szukałam rozwiązania, które będzie przede wszystkim szybkie i skuteczne. Nigdy wcześniej nie poddałam się klasycznej terapii ani tym bardziej hipnoterapii, dlatego fakt, że Gosia jest osobą bardzo kompetentną i godną zaufania spowodował, że podjęłam się wyzwania.

Sama sesja RTT była dla mnie bardzo emocjonalna, ponieważ musiałam wrócić do nieprzyjemnych wspomnień z dzieciństwa, ale już wtedy poczułam się jakby lżej. Obecnie minął miesiąc od mojej sesji i codziennego słuchania nagrania-medytacji. Codziennie czuję subtelną, lecz trwałą zmianę i sama jestem zaskoczona, gdy „łapię się” na innym, zupełnie pozytywnym podejściu do samej siebie. Moje stare, negatywne schematy myślenia o sobie i o miłości tak jakby oddalają się ode mnie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i polecam sesję z Gosią każdemu kto szuka impetu do pozytywnej zmiany w swoim życiu w ciepłej i bezpiecznej atmosferze."

Magda

Confidence / Pewność siebie

“Gosia has the ability to make you feel valued and of worth. She engages with you beautifully, attentively and leaves you feeling so encouraged. Her very special manner combined with her expert knowledge is a remarkable formula. I feel so privileged to have received therapy from Gosia, her session had a great impact on my confidence.”

„Gosia ma zdolność, która sprawia, że ​​czujesz się ceniony i wartościowy.

Angażuje się w pracę z Tobą pięknie, uważnie i sprawia, że czujesz się zdopingowany. Jej wyjątkowy sposób bycia w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą to niezwykła formuła.

Czuję się zaszczycona, że otrzymałam sesję terapeutyczną od Gosi, miała ona ogromny wpływ na moją pewność siebie.”

Sophie

Kontrola gniewu

„Czuję się świetnie. Momenty przypadkowego gniewu praktycznie minęły (podczas jedynego użyłem metody z nagrania), mam więcej energii do codziennych prostych rzeczy, poprawiło mi się samopoczucie. Słucham nagrania codziennie, zwykle przed snem.

Musze przyznać RTT przerosło moje oczekiwania.

Dziękuje bardzo za możliwość poprawienia siebie samego” 

Wojtek

Problemy ze snem

„Pracę z Gosią zaczęłam z powodu problemów ze snem. Efekty poczułam już po pierwszym spotkaniu. Teraz lepiej śpię, ale i złapałam jakiś spokój, którego wcześniej nie było. Bardzo pomógł profesjonalizm Gosi; jej komentarze, uważne zaangażowanie i serdeczność sprawiły, że łatwo "weszłam" w sesję. Patrząc na nakład poświęconego czasu efekty są niesamowite...”

Kasia

Zalety pracy indywidualnej w RTT

"Z hipnozą i RTT miałam już troszkę do czynienia wcześniej. Wypróbowałam kilka terapii dostępnych on-line.

Dotykały różnych problemów z którymi najczęściej się borykamy. Byłam bardzo zadowolona. Rezultaty, które uzyskałam bardzo przekonały mnie do tej metody.

Ale jak naprawdę może pomóc hipnoza przekonałam się dopiero po sesjach z Małgosią.

Czego doświadczyłam to - po pierwsze ogromna wartość dodana sesji dedykowanej bezpośrednio dla mnie. Uwaga skierowana na mnie, na dotarcie do prawdziwego źródła moich problemów. Dopiero wtedy zaczynamy pracę nad właściwym problemem i osiągamy najlepsze  efekty.

Sesje przebiegały w miłej atmosferze, w poczucie bezpieczeństwa  no i w 100 procentowym zaufaniu. A po sesjach głos Małgosi towarzyszył mi jeszcze przez jakiś czas. Nagrania, które powodowały oczekiwane zmiany.

Czułam się zaopiekowana profesjonalnie, zgodnie z najlepszymi praktykami w tej dziedzinie. 

Dziękuje Małgosiu. Polecam Ciebie wszystkim!"

Maria

Kompulsywne jedzenie

"Zjawisko okropne, nad którym człowiek niby powinien panować a nie umie :( Sięganie po cokolwiek : cukierki, słodycze, nutellę, czekoladki, lody, a gdy się już pozbędziesz wszystkich słodyczy z domu i przestaniesz kupować, nawet dla dzieci, krok dalej: rodzynki, owoce suszone, płatki (najlepiej słodkie i kakaowe). Aż zapas się skończy albo niemal nie można się ruszyć… Potem patrzysz na wage, jak za dużo - 2-3 tygodnie reżimu i od nowa...

Wielokrotne rozmowy z psychologami prowadzące do nikąd - bo albo się tematem nie zajmują, albo przestrzegają, że temat trudny i na wyzwolenie trzeba długo, długo poczekać.   Nie wierzyłam w RTT, bo już kiedyś próbowałam rzucić palenie przy pomocy hipnozy - bez skutku… ale czemu nie spróbować jeśli nic nie tracę? Najpierw szczera rozmowa o problemie, potem sesja, a potem bardzo przyjemne 25 minut dziennie relaksu z nagraniem. Od sesji minęło już 3 miesiące, nagrania słuchałam ponad miesiąc i chyba mogę powiedzieć, że problem minął. Już po sesji zdarzyły mi się 2 lub trzy incydenty, ale na znacznie mniejszą skalę (nie 5 miseczek tylko jedna :) A od ponad miesiąca nic! Chyba jestem wolna:-)"

Joanna

Niskie poczucie własnej wartości

Podczas wstępnej rozmowy z Gosią użyłam stwierdzenia: „mam zbetonowane buty”, taka wańka wstańka, dużo ruchów, a ciągle w tym samym miejscu....

Upłynął miesiąc od terapii RTT, czuję, że jestem w drodze, problem był dobrze zdefiniowany i został przepracowany podczas jednej sesji. To było walnięcie w oporny beton! Niesamowite jak ta metoda zmienia nasz tok myślenia. To jest transformacja! 

Otrzymane nagranie odsłuchuję nadal rano po przebudzeniu oraz przed pójściem spać.

Odczuwam ogromną wdzięczność w stosunku do Gosi i do siebie za tak dobrze wykorzystane godziny pracy, które przynoszą namacalne efekty, zaczynam nowe życie, a czekałam na ten moment wiele lat...

DZIĘKUJĘ

Monika

 

Porozmawiajmy
jak mogę Ci pomóc

Umów się na bezpłatną 20-minutową konsultację

 

+48 535 300 844

©2019 by Małgorzata Góralska