top of page

Bądźmy w kontakcie

Dziękujemy za przesłanie!

Program grupowy: Kontakt

UWOLNIJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

10-tygodniowy program przyspieszonego rozwoju dla kobiet

START edycji 2023 - tbc

(zostaw kontakt do siebie w formularzu powyżej, aby być na bieżąco z nowościami)

Dołącz do 10-tygodniowego programu grupowego dla pragnących przyspieszonego rozwoju KOBIET, aby zidentyfikować, zrozumieć i usunąć wewnętrzne bariery podświadomych przekonań mających swoje korzenie w poczuciu wstydu, nieadekwatności, braku czy izolacji, które blokują Twój potencjał i ograniczają samorealizację.


Pomogę Ci to osiągnąć bez długich lat w terapii, bez tracenia czasu na poszukiwania rozwiązań w ciemno, bez samotnego ich testowania.

Nawet jeśli próbowałaś już różnych sposobów, aby uwolnić swój unikalny potencjał i zmienić jakość życia, ale nie satysfakcjonuje Cię skala uzyskanych rezultatów - z całą świadomością gwarantuję Ci, że metoda pracy, którą Ci proponuję, jest kluczem do głębokiej transformacji w krótkim czasie.


Zejdziemy duuuużo GŁĘBIEJ niż w standardowych szkoleniach czy kursach.

Będziemy pracować z umysłem świadomym i przede wszystkim z umysłem podświadomym.

Motywem przewodnim będzie człowiek jako całość, gdzie CIAŁO – UMYSŁ - DUSZA są zawsze połączone, zawsze w interakcji.

Program grupowy: O mnie

To będzie spotkanie

Przeszłości z przyszłością

 EGO z DUSZĄ (czyli Twoją esencją, prawdziwą naturą)

„Głowy” z sercem

Percepcji z prawdą

Energii z materią

Tego co ziemskie, z tym co ponadczasowe, pozamaterialne.

Energii kobiecej i męskiej (obie są w Tobie)

Postawy ofiary życia z byciem jego Kreatorem

Program grupowy: Witaj
Trzy kobiety

Nie jesteś w tym sama

Energia grupy to coś, na czym możemy wznieść się niczym na fali. Gdy serca i umysły łączą się we wspólnym byciu razem i silnej intencji, zaczyna się magia prawdziwej, fundamentalnej przemiany. 

Dlatego ten program to program grupowy, przeznaczony dla 6-8 Kobiet, z podobnymi intencjami, z podobnymi wewnętrznymi blokadami, choć z indywidualnymi historiami.

Taka grupa jest wystarczająco duża, by czerpać ze swojej różnorodności i kolektywnego wsparcia, ale na tyle mała, aby każda uczestniczka mogła uzyskać indywidualną uwagę i energię i była w niej w pełni widzialna.
Tak, właśnie „widzialna” – a jeśli to słowo spowodowało w Tobie jakiś dyskomfort i chęć ucieczki, tym bardziej ten program może być dla Ciebie.

Czym dla Ciebie jest WOLNOŚĆ?

Może:

- rozpoznaniem i uwolnieniem się od sabotujących Cię schematów myślenia i działania?

- byciem dobrą dla samej siebie, dzięki czemu możesz być w prawdziwie intymnej relacji z nurtem życia i innymi ludźmi?

- zaufaniem do siebie i pewnością, że życie ZAWSZE sprzyja Twojej ewolucji

- uciszeniem wewnętrznego krytyka i odkopaniem poczucia, że jesteś wystarczająca, dokładnie taka jaka jesteś – zawsze, w każdej relacji i w każdej sytuacji

- poczuciem wewnętrznej pewności, że właśnie TERAZ I TUTAJ, na Ziemi, jest miejsce przeznaczone właśnie dla Ciebie, z Twoją przeszłością i  Twoimi unikalnymi darami i talentami

- odnalezieniem poczucia własnej mocy i sprawczości, aby tworzyć życie, jakiego pragniesz

- wyjściem z letargu i skokowym sięgnięciem po nowy poziom energii, motywacji, odwagi do podejmowania decyzji i działań w spójności ze sobą, z Twoją prawdziwą naturą

- przypomnieniem sobie, kim naprawdę jesteś i zyskaniem prawdziwego, nieintelektualnego poczucia sensu życia

- może odnalezieniem wewnętrznej wolności i spokoju, niezależnie od okoliczności zewnętrznych

A może sięgniesz po te wszystkie rzeczy naraz?

Jesteś gotowa, aby po to  sięgnąć?

Program grupowy: O terapii

Sprawdź

Czy jeden lub więcej z tych opisów rezonuje z Tobą?

  • jesteś w rozwoju, już tyle zrobiłaś, ale wciąż powraca poczucie wstydu, nieadekwatności,  izolacji, braku czy też niedostatku, które blokują Twój potencjał

  • czujesz się uwikłana w struktury życia, z których już wyrosłaś, ale boisz się z nich wyjść / nie wiesz jak to zrobić, jak to zmienić (struktury życia czyli: związki / relacje, miejsce pracy, wykonywany zawód, miejsce zamieszkania, itp.)

  • masz poczucie bycia niezrozumianą przez swoje otoczenie, jakbyś tam nie do końca pasowała

  • czujesz, że jakaś część Ciebie sabotuje Cię i mimo Twoich wysiłków nie chce odpuścić

  • czujesz, że jest coś więcej, o co chodzi w Twoim życiu, czujesz w sobie pragnienia, które nawet trudno nazwać, ale one są, wracają, przypominają o sobie

  • czujesz w sobie apetyt na dużo więcej, na bycie kimś „większym”, na inną jakość życia, na inne relacje, na doświadczanie większej obfitości w każdym aspekcie życia (materialnie, emocjonalnie, duchowo)

  • Twój pancerz stał się zbyt ciasny, ale nie wiesz jak go zrzucić, boisz się, coś Cię blokuje

  • chcesz skokowych postępów w swoim rozwoju

A przede wszystkim...

  • jesteś gotowa i zmotywowana, aby wziąć sprawy w swoje ręce i znacząco zmienić swoje życie, ale potrzebujesz do tego inspiracji i bezpiecznej przestrzeni wsparcia, a także duchowego i emocjonalnego przewodnika 

Jeśli chcesz pracować właśnie ze mną, to czekam na Ciebie w energetycznej i fizycznej przestrzeni tego programu, której potencjał już JEST -  i tylko czeka na to, aż go wspólnie zrealizujemy.

Program grupowy: Tekst

Program zawiera:

9 spotkań grupowych

LIVE na platformie ZOOM - coaching plus Q&A, w tym transformujący grupowy proces RTT®

2 spotkania 1:1

Spotkania dopasowane konkretnie do Twoich potrzeb (= 1x indywidualny proces RTT®)

2 nagrania audio do pracy własnej

Nagranie dla grupy + nagranie indywidualne

Playbook na każdy tydzień programu

Playbook zawiera kluczowe koncepty z danego tygodnia oraz rekomendowane praktyki

Grupa zamknięta

Grupa to narzędzie dodatkowego wsparcia oraz dzielenia się informacjami, inspiracjami czy pytaniami (grupa aktywna do 31.01.2023)

Bonusy

Dostosowane do potrzeb programu wyjątkowe bonusy rozszerzające zakres współpracy - SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ ZNAJDZIESZ  TU

Program grupowy: Lista
Program grupowy: Film
19_edited_edited_edited.jpg

Moja droga do wolności

Ten program to „esencja” idei, "momentów A-HA", metod, które najbardziej pomogły mi w mojej transformacji i drodze do wewnętrznej wolności.


Wykorzystuję w swojej pracy to, z czego sama korzystałam, a co skokowo przyspieszyło mój rozwój. To, w co najbardziej wierzę. To, co się najbardziej sprawdza w pracy z moimi Klientami. Dlatego ten program jest dla Ciebie, jeśli czujesz, że to ja mogę stać się w tej podróży Twoim przewodnikiem i inspiracją.


Te narzędzia to super skoncetrowana pigułka kilkudziesięciu lat mojego doświadczenia w szeroko rozumianym rozwoju, spędzonych tysięcy godzin na szkoleniach, na eksperymentowaniu z nową wiedzą, na testowaniu, wdrażaniu, optymalizowaniu. To wydane setki tysięcy złotych na swój własny rozwój (zresztą to zdecydowanie najlepsza z moich wszystkich dotychczasowych inwestycji!).


Moja droga transformacji to droga:

- Od poczucia niedopasowania i nieadekwatności do cudownej pewności tego kim jestem, a kim nie jestem (choć kiedyś myślałam, że jestem)

- Od krytykowania siebie i podważania swojego potencjału do głębokiej wiary w to, że mam unikalne talenty, których świat bardzo teraz potrzebuje, a mój potencjał jest nieograniczony i taki może być też mój wpływ

- Od chowania się za wymówkami (inni pewnie są lepsi, to co mam do zaoferowania jest niewystarczające, ja jestem niewystarczająca) do silnego osadzenia w przekonaniu: jestem ogromną wartością, to co mam do zaoferowania innym ma ogromną wartość, zasługuję na wszystko czego pragnę i to jest dla mnie dostępne

- Od chowania się za dużymi strukturami (ponad 20 lat pracy w międzynarodowych korporacjach zrobiło swoje) do odwagi pokazania siebie i pójścia totalnie swoją drogą


Ale przede wszystkim to droga Z GŁOWY DO SERCA, to znalezienie tej cudownej wewnętrznej wolności, która zmienia wszystko.Jednak to zajęło mi czas…. A koszt był znaczący.


Dlatego ogromną motywacją w mojej pracy, szczególnie w tym programie, jest pomoc innym w skróceniu tej drogi. W przyspieszeniu. Bo zmiana może być głęboka, szybka i trwała. Te rzeczy mogą współistnieć, jeśli wiemy, jak z tym pracować.

Program grupowy: O terapii

Prawdziwe historie transformacji innych Kobiet

Zuzanna

(…) znalazłam przyczyny, zdarzenia w moim życiu, które blokowały mnie na relacje partnerskie. Dzięki sesji mogłam świadomie wrócić do tych bolesnych momentów, które mnie hamowały i uleczyć je. To właśnie ten proces uleczenia dał mi możliwość
pozostawienia trudnych dla mnie tematów tam, gdzie ich miejsce – w przeszłości. Dzięki temu poczułam jakby ktoś zabrał ode mnie ogromny ciężar, który od tak dawna mnie przytłaczał, który ciągnął mnie w dół i spowalniał moje działanie. Poczułam przypływ nowej siły i gotowości do zmiany. Poczułam ogromny przypływ miłości do samej siebie, chęć zaopiekowania się sobą, zadbania o moje potrzeby, odkrycia jaka jestem naprawdę i czego chcę.

Asia

Niejednokrotnie słyszałam, że życie jest cudem, prawdziwym darem, który trzeba doceniać i się nim cieszyć. Głowa nie miała problemu, żeby się z tym zgodzić, jednak serce nie odpowiadało na to wyzwanie. Robiłam wiele rzeczy, żeby poczuć tę radość życia. Największy kontakt z Życiem czułam, gdy byłam blisko z Naturą. W tych ulotnych chwilach całkowitej Obecności czułam, że pulsuje we mnie życie, że wszystko, czego potrzebuję, mam już w sobie. JESTEM.
Sesja RTT z Gosią była przełomowym momentem w moim życiu. Razem złamałyśmy kod, który hamował mnie przed prawdziwym doświadczaniem życia. Byłam już świadoma wielu mechanizmów, które mną kierowały, ale nie potrafiłam tego przełamać. Nie wiedziałam jak otworzyć te drzwi, nie miałam w ręku klucza.
Gosia poprowadziła mnie bezpiecznie tam, gdzie musiałam wejść, aby odzyskać SIEBIE. Jej profesjonalizm i uważność, połączone z głęboką empatią do drugiego człowieka sprawiał, że podczas całego procesu czułam się mega bezpiecznie.
Otwieranie samego siebie, najtrudniejszych przestrzeni przed drugą osobą nie jest łatwe, ale w obecności Gosi puściły wszystkie blokady, czułam przy sobie prawdziwego Przyjaciela. Po sesji słuchałam codziennie przygotowanego dla mnie nagrania, aby jeszcze bardziej zapisać to w sobie, by poczuć się ugruntowana i kompletna. Przestałam stawiać opór Życiu. Jestem tu, bo miałam tu być. Zasługuję na Życie. Teraz czuję, jakim ono jest cudem. KOCHAM ŻYĆ :-)

Marlena

O RTT® słyszałam i chciałam poddać się procesowi, tylko nie mogłam znaleźć odpowiedniej osoby. Przed Gosia miałam kilka konsultacji, jednak nie poczułam więzi i zaufania do terapeuty. Z Gosią było inaczej; mimo ogromnej nieufności, która nosiłam w sobie od zawsze, czułam, że Gosia jest odpowiednią osobą i nie pomyliłam się -  jest bardzo opiekuńcza podczas całego procesu, bardzo interesuje się jak sobie radzimy po (...) chce pomóc, naprawdę czułam się cudownie zaopiekowana. Gosia ma do tego dar :) Moim problemem były nieudane związki czy to przyjacielskie czy partnerskie czy zawodowe, toksyczne, wykańczające, nie chciałam już dłużej przyciągać takich osób, byłam wykończona. To co wyszło w procesie  - sama byłam w szoku, jak dużo zimna za dziecka dostałam od dziadków i jak to wpłynęło na moje życie. Ze swojej strony wykonałam 3 sesje, więc polecam każdemu jeśli czuje, że jedna to za mało; nie można się bać,  trzeba wyrzucić z siebie te toksyny. U mnie 3 sesja to był prawdziwy armagedon i oczyszczenie. Co po?  nie wiem, jestem niedługo po procesie, ale z tą świadomością wszystko jest inne, nowe, lepsze, czuję więcej spokoju i miłości do siebie, widzę jak zmienia się moje ciało, jak pięknieje z każdym dniem, jak te blokady wpłynęły na moja figurę; udało mi się zrzucić 3 kg nie robiąc nic kiedy waga stała latami, ewentualnie rosła. Nie mogę się nadziwić, jak moje ciało potrzebowało tego uwolnienia i jak wiele emocji dusiło w sobie. Dziękuje, że mogłam tego doświadczyć.

Asia

Moim problemem było szeroko pojęte traumatyczne dzieciństwo i typowe nawarstwione problemy związane z taką historią życia: niskie poczucie własnej wartości, przekonanie, że jestem gorsza i ogromny lęk, że nie uda mi się zatuszować tego kim jestem i wszyscy się dowiedzą, toksyczny wstyd, kompleksy na temat każdego chyba obszaru życia (praca, finanse, związek, wygląd, zdrowie, życie towarzyskie i relacje).Te ograniczające przekonania sabotowały moje dążenia do zbudowania bardziej satysfakcjonującego życia, męczył mnie negatywny dialog wewnętrzny. Byłam wcześniej w klasycznej terapii w nurcie integracyjnym, ale czułam, że poprawa jest zbyt wolna, a efekty niewspółmierne do poświęconego czasu i energii. RTT przyniosło szybkie zmiany, po 3-4 tygodniach słuchania każdego z nagrań widziałam, że ich treść integruje się z moim myśleniem, czułam się dużo fajniejszą i szczęśliwszą osobą, miałam coraz lepsze zdanie o sobie np. spontanicznie i z pełnym przekonaniem powiedziałam koleżance, że mam dużo talentów - wcześniej tak nie uważałam i nigdy bym nie powiedziała czegoś takiego. Całkowicie przyjęłam jako swój pogląd, że to moje życie i ja tu wybieram i mogę żyć jak ja chcę, gdzie wcześniej ogromnie hamowały mnie obawy "a co inni powiedzą". Samo słuchanie nagrania to przyjemny relaks i było dla mnie bezwysiłkowe. W międzyczasie w moim życiu pojawił się nowy związek i możliwości zmiany pracy, poprawiły mi się relacje z ludźmi, są teraz dużo bardziej satysfakcjonujące, nie wstydzę się już samej siebie, potrafię wyjść do ludzi i być autentyczną sobą, bez konieczności autocenzury i udawania kogoś innego. Czuję się lubiana przez innych i przez siebie. Cała ta poprawa jakości życia przyszła mi w sposób lekki i naturalny, a ja potrafiłam przyjąć te dobre rzeczy w sposób naturalny bez szukania dziury w całym i poczucia winy. Widzę też, że dużo szybciej sama wychodzę teraz z dołków i kryzysów, dużo mniej się martwię, nawet jeśli czymś się negatywnie nakręcę, potrafię sama to zauważyć i szybko z tego wyjść. Przez cały czas czułam się życzliwie zaopiekowana przez Gosię, miałam wrażenie, że ona wierzy we mnie bardziej niż ja sama w siebie. Dzięki Gosi i RTT jestem teraz dużo szczęśliwszą osobą niż ponad pół roku temu.

Ewa

Gdy wyszłam z sesji z Gosią, pierwszy raz życiu szłam sobie chodnikiem i czułam taką lekkość, że pomyślałam „Acha, więc tak to jest czuć się normalnie”.  Wcześniej czułam się rozszczepiona – odłamki mnie były zamrożone w przeszłości, a w trakcie tej pracy zostały odnalezione,  ukojone i zabrane do chwili teraźniejszej. Sesja – bardzo emocjonalna - stała się  dla mnie początkiem głębokiej podróży w głąb siebie, która trwa i staje się coraz wspanialsza. Dzięki uwolnieniu energii, którą wcześniej pochłaniała moja wewnętrzna bitwa, mam teraz ogromne zasoby kreatywności, pogody ducha,  odporności i poczucia nieograniczonego potencjału. Wszystkim życzę tego samego i polecam pracę właśnie z Gosią, bo metod jest  wiele, ale znaleźć nie każdy ma okazję spotkać w życiu świetnego terapeutę. Bardzo cieszę się, że Gosia pojawiła się w moim życiu

Program grupowy: Usługi

Ile to kosztuje

Inwestycja w siebie i swoją przyszłość


5550zl

(przy jednorazowej płatności przy rezerwacji miejsca)

UWAGA: do 7 września 2022 cena promocyjna 4900zł!


albo

3 x 2100zl

(płatność ratalna – 1-sza rata płatna przy rezerwacji miejsca, 2-ga do końca września, 3-cia do końca października)

UWAGA: do 7 września 2022 cena promocyjna 3x1850zl!

Program grupowy: O terapii

Często zadawane pytania

Program grupowy: FAQ

Ile czasu potrzebuję zarezerwować na udział w programie?

Program wymaga zaangażowania Uczestniczek w każdym tygodniu współpracy – przeciętnie ok. 1.5h na sesje grupowe i co najmniej 20 min dziennie na indywidualną pracę z nagraniem.
Najwięcej czasu należy zarezerwować na indywidualną sesję RTT® (ok. 2.5h – tydzień 5). Dodatkowe sugerowane praktyki dot. pracy własnej mogą wymagać extra czasu, ale są opcjonalne.

Kiedy odbywają się spotkania?

Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 września 2022, w środę, o g.18.00.
Kolejne spotkania grupowe będę odbywać się również w środy o g.18.00., do 7 grudnia.
Indywidualne spotkania 1:1 będą ustalane bezpośrednio z każdą z uczestniczek.

Czuję, że ten program może być dla mnie, ale mam obawy…

Jeśli jesteś zainteresowana, po prostu kliknij w przycisk "Umów się na rozmowę wstępną”, wypełnij krótki formularz i zarezerwuj czas na niezobowiązującą rozmowę ze mną. Pomogę Ci podjąć właściwą dla Ciebie decyzję.

Widzę, że w programie będą sesje RTT® - Co to jest RTT®?

RTT® to skrót od Rapid Transformational Therapy®. To wyjątkowa, nowoczesna terapia hybrydowa, która łączy to co najlepsze w hipnoterapii z unikalnymi metodami pracy z umysłem. 

W RTT® pracujemy z umysłem podświadomym. U dorosłego człowieka to właśnie ta część umysłu kieruje średnio ponad 95% myśli, decyzji, zachowań. Dlatego zmiana kierowana tylko przez umysł świadomy - siłą woli, logicznym myśleniem  - ma swoje zdecydowane ograniczenia. 


Dzięki uaktywnieniu podświadomości, które uzyskujemy m.in. poprzez hipnozę, RTT® daje szybkie i trwałe uwolnienie się od ograniczających przekonań i nawyków, aby móc skutecznie i znacząco poprawić jakość życia. 

Więcej o RTT® dowiesz się TU: 

gosia.webp

O mnie

Gosia Góralska


Pomagam wyjść poza podświadome schematy i ograniczenia oraz odzyskać wolność bycia sobą i odwagę do samorealizacji.


Na co dzień pracuję jako Terapeuta RTT® (pierwszy licencjonowany w Polsce), Coach, Trener Jogi Twarzy

Holistyczny rozwój, transformacje, wychodzenie poza to co znane, to mega ważna część mojego życia i ogromna pasja.

Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy w globalnych korporacjach, w tym kilkanaście lat w senioralnych rolach HR w Polsce i zagranicą (strategiczny rozwój ludzi i organizacji). Od 2018 rozwijam swoją własną działalność edukacyjno-terapeutyczną, z misją tworzenia bezpiecznej, pełnej miłości i akceptacji przestrzeni dla trwałych, głębokich transformacji.


Dzielę się tym, czego sama doświadczyłam, co sprawdziłam, co mi pomogło przełamać podświadome blokady i ograniczenia, otworzyć serce oraz cieszyć się drogą głębokiej samorealizacji, którą wybrałam.


Ten program - od kobiety dla kobiet - płynie prosto z serca. Wierzę głęboko, że świat teraz bardziej niż kiedykolwiek dotychczas potrzebuje świadomych, wolnych, pełnych pasji kobiet, które odważnie realizują siebie, swoje unikalne dary, które swoją energią pomagają zmieniać globalną świadomość wypełniając ją miłością, współpracą, empatią. To głęboka intencja mojej pracy, która motywuje mnie każdego dnia.

Dołączysz do mnie?

Program grupowy: O mnie
bottom of page