top of page

"Życie zaczyna się na krawędzi strefy komfortu"

IMG_2475.JPG
O mnie: Tytuł
_38A6161-Edit.JPG

Jak myślę o sobie i swojej historii, to zdanie chyba najlepiej opisuje moją osobistą ścieżkę rozwoju.


Od kiedy pamiętam, zawsze sięgałam swoimi marzeniami i planami tam, gdzie wydawało się to wtedy trudne, wręcz niemożliwe, a co najmniej niekomfortowe. I zwykle w tym momentach spotykałam się z zaskoczeniem, a czasem wręcz powątpiewaniem ludzi wokół mnieJ


Wybór studiów w latach 90-tych, szczególnie dla dziewczyny z małego miasta  - mało kto jeszcze wtedy słyszał o biotechnologii, wydawała się czymś trochę z kosmosu. 


Marzenie o stypendium za granicą w fajnym, ciepłym kraju - udało się! 6 wspaniałych miesięcy na Uniwersytecie w Hiszpanii. W latach 90-tych to była „gwiazdka z nieba”.


Decyzja o pracy po studiach – wybrałam dużą korporację. Wówczas takie firmy dopiero wchodziły na rynek polski. Ale marzyłam o pracy w międzynarodowym środowisku, marzyłam o podróżach i wszystko to się zrealizowało, w dodatku z nawiązkąJ


Zmęczenie światem korporacyjnym po kilkunastu latach pracy - zostawiłam świetną firmę, super karierę i dobrze płatną pracę, żeby poszukać nowych przestrzeni dla siebie. Zafundowałam sobie prawie 1.5 roku pójścia totalnie za tym, co mi wówczas w duszy grało. Wtedy odkryłam jogę, ajurwedę. Zrozumiałam, że jest też świat poza korporacją, choć do niej ostatecznie z pełną świadomością wróciłam.


Kolejne prawie 9 lat w świecie korporacyjnym – nowe wyzwania, wspaniałe choć bardzo wymagające zawodowo 6 lat w Szwajcarii, ogromny skok w rozwoju zawodowym i osobistym. Ale przyszedł czas, gdy wyraźnie poczułam, że chcę żyć i pracować inaczej.

Zostawiłam to, co zbudowałam w Szwajcarii i wróciłam do Polski, bez zawodowego planu, bez regularnej pensji (…J), ale z absolutnym wewnętrznym przekonaniem, że to jest dla mnie najwłaściwszy krok. i że wszystko, co najlepsze wciąż przede mną.


Rozpoczęcie własnej działalności - zajęło mi chwilę, zanim zdecydowałam się na ten krok, idąc totalnie za intuicją i głosem serca. Stałam się w krótkim czasie: „CEO”J- trenerem - księgową – marketingowcem – logistykiem - swoim prywatnym coachem - asystentką  w jednym.  Nie zabrakło porażek, ale to nie miało znaczenia, bo intuicja podpowiadała, że to dopiero początek i że ta droga jest teraz dla mnie najlepsza. Nadal tak uważamJ


To moja historia sukcesu, z której jestem bardzo dumna i za którą jestem ogromie, przeogromnie wdzięczna.


Ale ta historia ma też swoją mniej kolorową stronę…


Borykanie się przez lata, dłuuuuugie lata, z ogromnym krytykiem wewnętrznym, który wielokrotnie blokował mnie przed pójściem jeszcze dalej, jeszcze odważniej za swoimi marzeniami. I jeśli się już odważyłam, to często ogromnym kosztem osobistej walki, wysiłku, miliona negatywnych myśli w głowie. 

I to nieważne, że inni chwalili, podziwiali, doceniali, promowali itp., bo ja „wiedziałam lepiej”. Ja uważałam, że nie jestem wystarczająco mądra, zdolna, kompetentna. Nie jestem wystarczająco dobra, atrakcyjna. Nie zasługuję na tyle dobra, ile mnie spotykało, więc muszę się za to „karać”. Karać większym wysiłkiem, karać negatywnymi myślami, karać poczuciem winy, byciem dla siebie największym krytykiem. Zamknięte koło sabotażu samej siebie….


Zajęło mi wiele lat, aby to zmienić. Aby głęboko polubić siebie, zaakceptować, docenić tak totalnie, zostać swoim największym przyjacielem i cheerleader’em. Aby znaleźć wewnętrzny spokój, swoje „flow”, po prostu sobie zaufać i cieszyć się tym każdego dnia.


Skokiem milowym w moich przemianach było doświadczenie RTT. Praca z umysłem podświadomym pomogła mi w bardzo krótkim czasie zrozumieć w końcu przyczyny moich wewnętrznych ograniczeń i je odblokować. Uwierzyć, że najważniejsza pochwała, jaką mogę usłyszeć w życiu to ta, którą daję sama sobie. Zaakceptować, że najważniejszą miłością, której potrzebuję i od której wszystko inne zależy jest ta, którą obdarowuję siebie. Uwierzyć w moc mojego umysłu i w to, że ja i tylko ja kreuję swoją rzeczywistość i że wszystko, absolutnie wszystko jest możliwe.


Nadal regularnie wychodzę poza strefę komfortu, bo tam się wzrasta, rozwija, tam znikają granice naszych możliwości i dlatego chcę tam być. Robię to jednak ze zdecydowanie większą radością, wiarą w siebie i akceptacją tego, kim jestem i dlaczego tu jestem.

O mnie: O mnie

MOJA DEKLARACJA

Twoja transformacja jest dla mnie największą motywacją

Zawsze dążę do stworzenia bezpiecznej, poufnej przestrzeni współpracy, w której Ty możesz swobodnie, bez lęku doświadczać swojej przemiany

Będę Twoim wsparciem, ale też będę Twoim wyzwaniem. Pamiętaj, życie zaczyna się na krawędzi strefy komfortu

Pomogę Ci w zmianach, które wydają się nieosiągalne, ale tylko wtedy, kiedy będziesz maksymalnie gotowa/y i chętna/y do wykonania dużej pracy

Podejmę się współpracy tylko wtedy, kiedy mam pewność, że mogę Ci pomóc

Gwarantuje swoje 100% - energii, wiedzy, zaangażowania i autentyczności

Mam wiarę w Ciebie i w to, że możesz być wolna/y, silna/y i szczęśliwa/y, bo na to zasługujesz

GOSIA

O mnie: Cytat

Wykształcenie i kwalifikacje

Mgr Biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski (1989-1994)

Studia Podyplomowe „Psychologia Zmian Zachowań i Postaw”, Uniwersytet Warszawski (2006-2007)

Rapid Transformational Therapy®

Certyfikowany Terapeuta Metody RTT®  (Approved RTT® Therapist - Marisa Peer Method)

Miło mi podkreślić, że jestem 1-szym certyfikowanym przez Marisę Peer, autorkę metody, terapeutą RTT® pracującym w Polsce.

Certyfikowany Hipnoterapeuta  - Certified Clinical Hypnotherapist

Coaching

Kilkunastolenie doświadczenie pracy w senioralnych rolach HR w dużych firmach w Polsce i za granicą, z odpowiedzialnością za strategiczny rozwój ludzi i organizacji, w tym coaching i rozwój przywództwa.

Kluczowe szkolenia coachingowe: 

Coaching for Cultural Transformation (by Oisin)

Leadership for Performance (by Bridge & Coach in a Box)

Coaching Mastermind z fantastycznym Peter Crone

Joga & Medytacja

Kurs instruktorski jogi w szkole EMBODIED FLOW™ (RYS 200 Yoga Alliance)

Kurs instruktorski  jogi twarzy wg metody  FACE YOGA METHOD™ (Face Yoga Method™ Certified Teacher)

Wieloletni student i praktyk prac Dr Joe Dispenzy

Praktyk Remote Healing wg Dr Sue Morter

Kurs medytacji Vipassana 

Kurs medytacji „The Practice of Direct Awakening” (Craig Hamilton)

O mnie: CV

Porozmawiajmy
jak mogę Ci pomóc

Umów się na bezpłatną 30-minutową konsultację

O mnie: Tytuł
bottom of page