top of page
_U6A8662-Edit-Edit-2.jpg
Embodiment: Obraz

Twoje ciało i umysł to wspaniała technologia do wyrażania siebie i odkrywania Twojej prawdziwej natury

Nie jesteś swoim umysłem i ciałem, ale masz umysł i ciało.

To fundamentalna różnica.

Czujesz ją?

"Embodiment" jest dla mnie integralną częścią każdej zmiany. Czerpię w swojej pracy z różnych tradycji JOGI, która od wielu lat jest dla mnie ogromną inspiracją.

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju. Oferuje nam sposoby pracy ze wszystkimi aspektami naszej egzystencji: z ciałem, psychiką i duchem. To droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha.


Joga pomaga nam w osiągnięciu wewnętrznej spójności, poznaniu swej prawdziwej Natury, jedności ze wszechświatem. Jest ona też bardzo praktycznym systemem osobistego rozwoju, który poprzez pracę z ciałem prowadzi do poprawy jakości życia i utrzymania zdrowia. 

W swojej pracy z klientami wykorzystuję różne narzędzia, które oferuje nam joga, przede wszystkim ćwiczenia oddechowe, medytację, praktykę uważności, ćwiczenia na koncentrację, świadomy ruch. 


Specjalizuję się w JODZE TWARZY, którą wykorzystuję jako formę pracy wspierającą rewitalizację ciała, poprawę samopoczucia, poprawę wyglądu oraz łatwiejsze radzenie sobie z upływającym czasem i jego wpływem na nasze ciało oraz psychikę.

_U6A8679.jpg

Co to jest joga twarzy wg Face Yoga Method™

Joga twarzy wg FACE YOGA METHOD™  (w skrócie FYM) to zestaw ponad 70 ćwiczeń adresujących wszystkie partie mięśni twarzy i szyi. 

FYM została stworzona przez Japonkę Fumiko Takatsu, która rozwija tę metodę od kilkunastu lat i z sukcesem promuje ją na świecie.  

Główne elementy praktyki to:

  • ćwiczenia mięśni twarzy, szyi i głowy – rozluźniamy to co spięte, wzmacniamy to co osłabione, poprawiamy cyrkulację krwi

  • techniki relaksacyjne, w tym praca z oddechem

  • proste techniki akupresurowe (nacisk i masaż określonych punktów na twarzy). 

  • właściwa postawa ciała

  • techniki mentalne (m.in. wizualizacja)  - dla wzmocnienia efektów praktyki

  • praca z nawykami dodającymi nam lat


Jest to w pełni naturalna metoda, która ma wiele benefitów. 

Nasza skóra szybciej się odnawia, nabiera blasku i lepszego kolorytu. Jest bardziej elastyczna, dzięki czemu nie poddaje się tak łatwo grawitacji. Zmarszczki się spłycają. Zauważamy więcej symetrii w twarzy. Stajemy się bardziej świadomi tego, jak używamy na co dzień naszej twarzy i dzięki temu łatwiej korygujemy nawyki, które nam nie służą.  Wyglądamy radośniej i młodziej. 

I czujemy się radośniej i młodziej, bo dzięki regularnej praktyce rozwijamy lepszy kontakt ze sobą i coraz bardziej siebie lubimy:-)

Embodiment: Usługi
_U6A8603-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit.jpg
_U6A8604-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit.j
_U6A8604-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit-E
Embodiment: Usługi
_38A6064-Edit.JPG

TU I TERAZ

Świadoma praca z ciałem otwiera nas na obecność, na uważność. Pozwala wejść głębiej. Pozwala na lepszy przepływ naszej energii życiowej. Pozwala poczuć, że przeszłość i przyszłość są tylko projekcjami naszego umysłu, a życie zawsze dzieje się TERAZ. 

Oddech

Medytacja

Świadomy ruch

Embodiment: O mnie

Ciepłe słowa Klientów

Krótkowzroczność 

Od dłuższego czasu zauważyłam u siebie problemy z czytaniem, zwłaszcza tekstu przy słabym oświetleniu, zjawisko typowe w wieku 45+. Lekarz powiedział mi, że jesienią wrócę do niego po okulary. Faktycznie było coraz gorzej, długie godziny pracy przed komputerem w trybie home office dawały się we znaki na tyle, że nawet czytanie na smartphonie zaczęło być niekomfortowe, zwłaszcza wieczorem. Zdecydowałam się spróbować wpłynąć na ten proces. Udało mi się umówić się z Gosią na sesję indywidualną poświęconą jodze twarzy – dedykowaną właśnie poprawie wzroku. Przez blisko godzinę ćwiczyłyśmy razem na Zoomie, kilka ćwiczeń wzmacniających i rozluźniających. Gosia zwracała uwagę na najdrobniejsze szczegóły, właściwą postawę ciała, rozluźnienie mięśni i technikę ćwiczeń. Obiecałam sobie nie zmarnować tej sesji i „trenuję”  codziennie 15-20 minut. Po miesiącu pracy nad sobą widzę poprawę! Mój wzrok znacznie lepiej się adoptuje do zmiany odległości i chyba wrócę do czytania książek co bardzo mnie cieszy! Gosiu BARDZO DZIĘKUJĘ Ci za profesjonalną pomoc.

Asia

POLECAM POLECAM POLECAM!

Dwa dni temu zakończyłam 14-dniowy kurs online JOGA TWARZY. Był to czas spotkania z Sobą, z Moim Ciałem. Jeszcze większego uświadomienia jak wszystko jest cudownie połączone i jak możemy mieć na to wpływ. 
Dziękuję Gosi za atmosferę radości, lekkości i zabawy.

Nina

Gosiu, to co nam tutaj oferujesz, to balsam dla duszy i ciała.
Dziękuję i cieszę się na więcej!!!

K.

Małgosia to urodzona nauczycielka, uwielbiam jej sposób przekazywania wiedzy. A moje szczęki pokochały codzienne ćwiczenie „łał”

Magda

Warsztaty z Małgosią to wspaniały czas, kiedy odkrywasz siebie poprzez ćwiczenia i uważność. Jej doświadczenie, pozytywna energia i talent przekazu sprawiają, że szybko poczujesz efekty i docenisz Jogę Twarzy.

Ela

Dear Gosia,
when I asked you for some eye exercises regarding my eye issue, after I noticed, that I was not able to handle anything without glasses anymore, I never ever expected, that these eye exercises would achieve a progress in only 2-3 weeks. I know that those who never tried wouldn’t understand and believe, what I am talking about.
And that’s normal. I wouldn’t do either.
If I did notice some days, that my eyes become lazy again, it was not because of the efficiency of the eye exercises, but because I didn’t find time or was too lazy for doing the exercises. How stupid of me not to make these important exercises an inherent part in my daily routine.
I am a very sceptical person and have to be convinced, that things are worth it to spend time and energy with.
But not doing these exercises in the right way and regularly, would be wasting of time. Why? Because of headache caused by bad eye-sight...longer time needed for writing and reading...wasting money for glasses and medicine checks etc.
Thanks so much again for your valuable exercises and time, which helped me a lot 

Atiya

Embodiment: Opinie

Porozmawiajmy
jak mogę Ci pomóc

Umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację

Embodiment: Tytuł
bottom of page