_U6A8603-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit.jpg
_U6A8604-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit.j
_U6A8604-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit-Edit-E
 

Joga twarzy

Odmłodzenie, które czujemy wewnątrz i widzimy na zewnątrz

Nasza twarz zmienia się z wiekiem, odkrywając wiele o nas – drogę życiową, emocje, napięcia, stan zdrowia. Szczególnie nasza mimika oraz nawyki, utrwalane przez lata, wpływają na napięcia mięśni, pogłębiające się zmarszczki i asymetrie. Często niestety te nagromadzone doświadczenia powodują na twarzy smutek, zmęczenie czy frustrację, w rezultacie dodając nam lat.


Jednak to od nas zależy w jaki sposób i jak bardzo zmieniamy się z wiekiem.

Co to jest joga twarzy wg Face Yoga Method™

Joga twarzy wg FACE YOGA METHOD™  (w skrócie FYM) to zestaw ponad 70 ćwiczeń adresujących wszystkie partie mięśni twarzy i szyi. 

FYM została stworzona przez Japonkę Fumiko Takatsu, która rozwija tę metodę od kilkunastu lat i z sukcesem promuje ją na świecie.  

Główne elementy praktyki to:

  • ćwiczenia mięśni twarzy, szyi i głowy – rozluźniamy to co spięte, wzmacniamy to co osłabione, poprawiamy cyrkulację krwi

  • techniki relaksacyjne, w tym praca z oddechem

  • proste techniki akupresurowe (nacisk i masaż określonych punktów na twarzy). 

  • właściwa postawa ciała

  • techniki mentalne (m.in. wizualizacja)  - dla wzmocnienia efektów praktyki

  • praca z nawykami dodającymi nam lat


Jest to w pełni naturalna metoda, która ma wiele benefitów. 

Nasza skóra szybciej się odnawia, nabiera blasku i lepszego kolorytu. Jest bardziej elastyczna, dzięki czemu nie poddaje się tak łatwo grawitacji. Zmarszczki się spłycają. Zauważamy więcej symetrii w twarzy. Stajemy się bardziej świadomi tego, jak używamy na co dzień naszej twarzy i dzięki temu łatwiej korygujemy nawyki, które nam nie służą.  Wyglądamy radośniej i młodziej. 

I czujemy się radośniej i młodziej, bo dzięki regularnej praktyce rozwijamy lepszy kontakt ze sobą i coraz bardziej siebie lubimy:-)

 

Praktyka zajmuje mało czasu

Wystarczy 15 minut dziennie, najlepiej kilka minut rano i wieczorem. Sukces zależy w dużej mierze od regularności. Jednak jak już raz wyrobisz sobie nawyk i dyscyplinę praktyki oraz poczujesz jej benefity, obiecuję –będzie Ci trudno ją porzucić. Tym bardziej, że jak nauczysz się właściwie wykonywać ćwiczenia, możesz ćwiczyć gdziekolwiek, kiedy tylko masz czas i ochotę.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Ciepłe słowa Klientów

POLECAM POLECAM POLECAM!

Dwa dni temu zakończyłam 14-dniowy kurs online JOGA TWARZY. Był to czas spotkania z Sobą, z Moim Ciałem. Jeszcze większego uświadomienia jak wszystko jest cudownie połączone i jak możemy mieć na to wpływ. 
Dziękuję Gosi za atmosferę radości, lekkości i zabawy.

Nina

Gosiu, to co nam tutaj oferujesz, to balsam dla duszy i ciała.
Dziękuję i cieszę się na więcej!!!

K.

Małgosia to urodzona nauczycielka, uwielbiam jej sposób przekazywania wiedzy. A moje szczęki pokochały codzienne ćwiczenie „łał”

Magda

Warsztaty z Małgosią to wspaniały czas, kiedy odkrywasz siebie poprzez ćwiczenia i uważność. Jej doświadczenie, pozytywna energia i talent przekazu sprawiają, że szybko poczujesz efekty i docenisz Jogę Twarzy.

Ela

 

Porozmawiajmy
jak mogę Ci pomóc

Umów się na bezpłatną 20-minutową konsultację

 
 

+48 535 300 844

©2019 by Małgorzata Góralska